GRAFİK TASARIM

Grafik Tasarım, görsel bir iletişim sanatıdır. Birinci işlevi de, bir mesaj iletmek ya da bir ürün hizmeti tanıtmaktır. Grafik tasarım terimi ilk kez 20.yyın ilk yarısında metal kalıplara oyularak yazılan ve çizilen ve daha sonra da çoğaltılmak üzere basılan görsel malzemeler için kullanılmıştır.

LOGO TASARIM

Logo bir firmanın kimliğindeki resmidir. Logo tasarımında logoyu tasarlarken firmanızın çalışma alanı, faliyetleri ve yaptığınız iş göz önüne alınarak yapılır. Bir logo bir firmanın ne iş yaptığını anlatmalı.

WEB TASARIM

Web sitesi sizin sanal ortamdaki dijital kataloğunuzdur. Sizleri sanalda en iyi şekilde temsil ediyoruz. Sanal alemde ihtiyacınız olan reklam hizmetini sizlerin isteği doğrultusunda yerine getiriyoruz.

MATBAA HİZMETLERİ

Katalog, dergi, broşür, el ilanı, afiş, davetiye, antetli kağıt, zarf, kartvizit, promosyon ürünleri, kağıt çanta, bloknot, kutu, fiş, adisyon vs.

AJANS HiZMETLERİ

Ajans hizmeti olarak firmanızın ihtiyacı olan reklamı sizlere sunuyor ve firmanızın kitlelere ulaşmasına yardımcı oluyor. Kurumsal kimlik çalışmaları, fotoğraf çekimleri, promosyon vs. Size danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

Tabela, afiş, pankart, fuar standları, yön tabelalarım, araç kaplama, bina kaplama, cephe kaplama hizmetleri ile hizmetler veriyoruz.

 

Subscribe
Valid XHTML 1.0 Transitional